Logo GBP w Sadkach

Wyjazd na operetkę "Księżniczka Czardasza"

Ocena 0/5

Miłosne perypetie pięknej szansonistki i księcia Edwina w operetce "Księżniczka Czardasza".


Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach po raz kolejny zorganizowała wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy. W niedzielne popołudnie, 2 marca, grupa 50 osób wybrała się na miłosne perypetie szansonistki i księcia w operetce Emmericha Kalmana "Księżniczka Czardasza". Na trzy godziny widzowie przenieśli się do międzywojennej Warszawy i Wilna, aby wysłuchać słynnych arii i duetów. Spektakl był o tyle wyjątkowy, że brali w nim udział studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli oczarowani występem. Wspaniałe dekoracje, balet i perfekcyjna gra aktorska sprawiły, że publiczność bawiła się wyśmienicie.


Materiał: Joanna Brzozowska

Galeria zdjęć

475111351_1045382727613204_527192539139519935_n 480978015_1045382587613218_4386533873811502161_n 481074474_1045382694279874_4386342900857807001_n 481075891_1045382654279878_2079340189940924039_n 481235580_1045382504279893_7612398642278036631_n 481239911_1045399370944873_7959202554408457464_n 481269690_1045399314278212_1764402522790822385_n 481902150_1045399247611552_7788253591747654765_n 482079687_1045399300944880_8623169277830673010_n 482119531_1045382617613215_1336583183667965166_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności