Logo GBP w Sadkach

Artystyczne spotkanie z seniorami!

Ocena 0/5

                  04. marca w naszej bibliotece odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie warsztatów z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Po krótkim zapoznaniu i ustaleniu naszych celów przystąpiliśmy do pracy, bowiem uczestnicy od razu zapragnęli coś stworzyć. Każdy otrzymał niezbędne do pracy materiały tj. płótno, paletę z farbami, podkładkę, brudnopis i ściereczkę. Korzystając tylko z trzech kolorów tj. żółci, czerwieni i niebieskiego stworzyli wspólnie, krok po kroku piękny pejzaż przedstawiający łódź żaglową na wodzie. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze, podczas pracy było dużo śmiechu i żartów. Warsztaty są bowiem nie tylko świetną alternatywą do spędzenia wolnego czasu, ale również miejscem gdzie można spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach by wspólnie dzielić doświadczenia i rozmawiać o ciekawych tematach.

Kolejne warsztaty już 01.04 o godzinie 16.30 w czytelni GBP w Sadkach, na które już teraz serdecznie zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z Sadek i okolicy!

Do zobaczenia! Czekamy na Państwa!                                                                       

Galeria zdjęć

04.03.1 04.03.2 04.03.3 04.03.4 04.03.5 04.03.6 04.03.7 04.03.8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności