Logo GBP w Sadkach

BIBLIOTECZNE POGOTOWIE POLONISTYCZNE ✍️

Ocena 0/5

W środę, 2 kwietnia 2025 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Biblioteczne Pogotowie Polonistyczne”, których celem jest oswajanie trudnych niekiedy zasad polszczyzny na wesoło. Tym razem na naszym spotkaniu zajęliśmy się utrwalaniem zasad ortograficznym dotyczących pisowni wyrazów z „ó” i „u”. Wykorzystywaliśmy do tego celu tablicę interaktywną, dzięki której rozwiązywanie różnego rodzaju ortograficznych łamigłówek stało się niezwykle ciekawą i inspirującą zabawą.


Do zobaczenia na kolejnych zajęciach, które już 16 kwietnia o godz. 16.00!


Materiał: Anna Maria Leppert

Galeria zdjęć

489613915_1074077538077056_4832998010015962714_n 489794838_1074077458077064_1905246099447006006_n 489988197_1074077591410384_1552071130224820671_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności