Logo GBP w Sadkach

Dzień Mamy z klasą 3a.

Ocena 0/5

26 maja na zaproszenie Pani Emilii Górak, wychowawcy klasy 3 a, bibliotekarka z Radzicza Karolina Narloch przeprowadziła zajęcia w tejże klasie.

Dzieci po krótkiej pogadance o tym tak ważnym dla każdego dniu, przystąpiły do pracy. Z udziałem pędzli, kolorowych farb i głowy pełnej pomysłów a także sprytnych rączek powstały piękne obrazy w kształcie serca na płótnie.

Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem, gdyż każde z nich, chciało w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność i miłość do Mamy.

Zajęcia zakończyły się uśmiechem na twarzy i obietnicą, że kolejne takie warsztaty na pewno się odbędą.

Uczniowie opuścili salę zadowoleni, niosąc ze sobą swoje wyjątkowe dzieła, które będą pięknym prezentem.

 

 

Galeria zdjęć

sp1 sp2 sp3 sp4 sp5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności