Logo GBP w Sadkach

MAJOWE SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEGO KLUBU KSIĄŻKI

Ocena 0/5

We wtorek, 20 maja 2025 r. w godzinach popołudniowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki dla nastolatek z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu. Grupa dziewcząt zjawiła się tego dnia tradycyjnie wraz z opiekunami: Małgorzatą Romanek i Jerzym Makowskim.


Na początku spotkania dziewczęta przy kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku podzieliły się swoimi wrażeniami ze spotkania autorskiego z Panią Agnieszką Lingas-Łoniewską, w którym licznie wzięły udział. Okazało się, że autorka zrobiła na nich ogromne wrażenie, nie tylko jako pisarka, ale również niezwykle ciepła osoba.


W kolejnej części zajęć bibliotekarki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach podzieliły się z dziewczętami najważniejszymi informacjami o bibliotekach oraz pracy i zawodzie bibliotekarza, przypominając o przypadającym 8 maja Dniu Bibliotek i Bibliotekarzy.


Ostatnim punktem spotkania było wypożyczenie nowych pozycji książkowych oraz zakładanie kart bibliotecznych dla nowoprzybyłych, z czego dziewczęta chętnie skorzystały. Wszyscy opuścili naszą bibliotekę w dobrych nastrojach i ciężsi o nowe książki do czytania.


Dziękujemy za kolejne owocne spotkanie!


Tekst: Anna Maria Leppert
Zdjęcia: Joanna Brzozowska

Galeria zdjęć

DSC07026 DSC07027 DSC07030 DSC07033 DSC07035
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności