Logo GBP w Sadkach

"Mała ksiązka- wielki człowiek"- wznownienie programu w Radziczu.

Ocena 0/5

Z radością informujemy, że również do Filii Bibliotecznej w Radziczu dotarł nowy pakiet z programu "Mała książka- wielki człowiek"!

Ten wyjątkowy projekt ma na celu zachęcenie najmłodszych do odkrywania wspaniałego świata książek.

Dlaczego warto czytać?

Książki rozwijają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i uczą empatii. Dają nam możliwość podróżowania do najdalszych zakątków świata, poznawania niezapomnianych postaci i przeżywania niesamowitych przygód.

Program "Mała książka- wielki człowiek" stworzono z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat, wspierając ich rozwój i miłość do literatury od najmłodszych lat.

Każde dziecko, które weźmie udział w programie, otrzyma wspaniałą książkę oraz nagrodę specjalną po uzbieraniu kompletu naklejek.

Zachęcamy rodziców do wspólnego czytania z  dziećmi. Spędzajcie czas na odkrywaniu razem nowych historii. Pamiętajcie, że każda przeczytana strona to krok w stronę poszerzenia wiedzy i piękniejszego świata.

Staś już dołączył do projektu, przyjdź i TY!

Galeria zdjęć

mk1 mk2 mk3 mk4 mk5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności