Logo GBP w Sadkach

Mistrzowie Ołówk i Pędzla- rysunek kobiety

Ocena 0/5

Wczorajsze zajęcia  " Mistrzowie Ołówka i Pędzla" spędziliśmy nad rysunkiem w ołówku. Spotkaliśmy się w ramach warsztatów dla dorosłych, gdzie pod okiem prowadzącej, ćwiczyliśmy rysunek na papierze matowym. Tematem naszych prac była postać kobieca, w szczególności skupiliśmy się na oddaniu odpowiednich proporcji i walorze. 

Dzięki takim spotkaniom, każdy z uczestników ma szansę na chwilę relaksu i artystycznego wyrazu. 

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas razem, dzieląc się pasją do sztuki.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach, które odbędą się 3. marca i na które już teraz zapraszamy wszystkich chętnych!

 

 

Galeria zdjęć

2 3 4 5 6 w1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności