Logo GBP w Sadkach

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach

Ocena 0/5

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach .
Dnia 30 października spotkanie DKK w Sadkach poświęcone było powieści Grażyny Jeromin-Gałuszko „Skończyły mi się oczy”. Książka opowiada historię czterech pokoleń kobiet, które wspólnie mieszkają w rodzinnym pałacyku i zmagają się z różnymi życiowymi problemami. Dopiero utrata znacznej sumy pieniędzy przez seniorkę rodu staje się punktem zwrotnym, który mobilizuje wszystkie bohaterki do działania i zmian w życiu.
Większości klubowiczek powieść przypadła do gustu. Panie podkreślały piękny, literacki język autorki, ciekawą historię miłości Eugeniusza i Eugenii oraz wzruszające ukazanie więzi rodzinnych i kobiecej solidarności. Część uczestniczek miała jednak odmienne zdanie – uznały, że książka jest nieco „przegadana” i nie wnosi nic nowego do literatury obyczajowej.
Po dyskusji uczestniczki obejrzały wystawę „Metamorfozy”wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu, która wzbudziła duże zainteresowanie i zachwyt pań. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze i, jak zawsze, zakończyło się inspirującą wymianą opinii.
Kolejne już 27 listopada o 15.30. Omawiać będziemy książkę Anny Rybakiewicz "Za maską wroga". Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć

571276420_1239808758170599_404393391269943778_n 572478786_1239808768170598_2250171436199129693_n 572937642_1239808901503918_6890608911900836223_n 573051902_1239808941503914_417731981970387170_n 573317740_1239808794837262_8966959749100237393_n 573536382_1239808788170596_4488060070078005289_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności