Logo GBP w Sadkach

Pierwszy dzień ferii z biblioteką w Radziczu.

Ocena 0/5

Pierwszy dzień ferii zimowych w Radziczu, dzieci które odwiedziły naszą bibliotekę, spędziły na tworzeniu pięknych kartek z życzeniami oraz bukietów kwiatów z papieru według instrukcji Pani Sołtys Agnieszki Szcześniak.

Kolorowe dzieła będą niezbędnym elementem podczas Dnia Babci i Dziadka, bowiem zostaną wręczone jako upominki najdroższym Dziadkom.

Dzieci wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem.

Galeria zdjęć

ferie 20, 1 ferie 20, 2 ferie 20, 3 ferie 20, 4 ferie 20, 5 ferie 20, 6 Ferie z biblioteką w Radziczu! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności