Logo GBP w Sadkach

Sensoplastyka

Ocena 0/5

Sensoplastyka

14 listopada, tj. we wtorek w Świetlicy Wiejskiej w Dębowie z inicjatyw Filii Bibliotecznej w Dębowie oraz Sołtysa Dębowa obyły się po dłuższej przerwie zajęcia marki Sensoplastyka®. Tym razem dzieci ,,malowały na mleku'', rozpoznawały smaki, zapachy i konsystencje słodkich produktów. Malowanie na mleku polegało na dodawaniu do mleka kropli barwników i płynu do mycia naczyń , dzięki czemu powstały super wzory.Miały okazję przesypywać kolorowy ryż oraz wypełniać wysypywanki sensoryczne. Polepione stopy i kolorowe rączki sprawiły dzieciom wiele zabawy i radości.
Udział brało 5 dzieci.

Tekst: Justyna Kromrych

Galeria zdjęć

400998902_732366982248115_6451319593997316574_n 401083088_732367282248085_2582500854604328942_n 401619935_732368088914671_8587127668452541620_n 401773236_732368022248011_5653024157840954723_n 401773943_732367935581353_2756872635865599798_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności