Logo GBP w Sadkach

Spotkanie wiglijne w Radziczu.

Ocena 0/5

We wtorek 10 grudnia GBP w Sadkach wraz z Panią Sołtys Agnieszką Szcześniak i Ośrodkiem Wsparcia Dziennego "Wesoły Zakątek" zorganizowały spotkanie wigilijne dla dzieci.

Były gorące pierogi czy barszcz z uszkami, pysze ciasto upieczone przez Panią Sołtys oraz słodycze. Podczas spotkania dzieci wysłuchały " Opowieści Wigilijnej" Dickensa.

Wszyscy życzyli sobie wesołych świąt a na koniec każdy z uczestników otrzymał drobny upominek.

Galeria zdjęć

10-12 wiglia 3 wiglia10-12 wiglia10-12 24 wiglia1 -10-12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności