Logo GBP w Sadkach

????Świąteczne odwiedziny przedszkolaków z Dębionka

Ocena 0/5

 Świąteczne odwiedziny przedszkolaków z Dębionka 
 W czwartkowe popołudnie mieliśmy ogromną przyjemność gościć w murach naszej biblioteki dzieci z Przedszkola Gminy Sadki "Dobre Ludki" oddział w Dębionku. Przedszkolaki wysłuchały książeczki fińskiej autorki Rriikki Jantti pt. " Myszonek i Gwiazdka” . Nawiązując do usłyszanej bajeczki, wspólnie rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach panujących w naszym kraju. Dzieci opisały jak u nich w domu wyglądają obchody Świąt Bożego Narodzenia i jakie są ich ulubione dania świąteczne. Nie zabrakło też zabawy ruchowej, gdzie dzieci mogły poudawać św. Mikołaja.
 W drugiej części zajęć przedszkolaki ozdobiły kolorowymi pisakami drewniane zawieszki na chinkę oraz wyklejały plasteliną bombki świąteczne.
 Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.
Wesołych Świąt!  
Tekst: Aneta Rózga-Miniszewska

Galeria zdjęć

596510588_1273969424754532_5793943363731628345_n 597484491_1273969788087829_6393528972088638410_n 597567988_1273969704754504_7590694152851934947_n 597643191_1273969278087880_6685419228747702523_n 597811806_1273969564754518_765043305581040716_n 598089238_1273970728087735_4812354883824367163_n 598100737_1273969224754552_2563144194619698123_n 598140632_1273971094754365_3017533367252452174_n 598242341_1273969168087891_7757384727003111610_n 598378889_1273970184754456_1097028401087342861_n 598523168_1273971134754361_3334198159117834829_n 598713440_1273969318087876_7550624505048496050_n 598749005_1273970114754463_8403132740286981617_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności