Logo GBP w Sadkach

Święto Niepodległości w Dębowie.

Ocena 0/5

Święto Niepodległości w Dębowie.
W środę, 8 listopada w Filii Bibliotecznej w Dębowie odbyły się zajęcia edukacyjno - plastyczne. Bibliotekarka w tym dniu zaprosiła do siebie młodsze dzieci i opowiedziała im trochę o zbliżającym się Święcie Niepodległości, który przypada 11 listopada . Maluchy wysłuchały informacji o symbolach narodowych.Dzieci odpowiadały na zadawane pytania np. o stolicę Polski, o najdłuższą rzekę czyli Wisłę i wiele innych ciekawostek.
Następnie kolorowały flagę Polski i kolorowanki z chłopczykiem i dziewczynką. Kolejnym zadaniem było łączenie w pary symboli narodowych i innych gadżetów związanych z tym dniem. Na sam koniec maluchy bo pięciolatkowie i sześciolatkowie powiedzieli ,,Katechizm polskiego dziecka '' czyli wiersz Kto ty jesteś...Polak mały.
Udział brało 6 dzieci.
Materiał : Justyna Kromrych

Galeria zdjęć

400195914_729578755860271_1733184433518225116_n 400725098_729578465860300_2246722169748156140_n 400749695_729578392526974_594230245358234775_n 400781490_729578312526982_1602102267833053229_n 401003060_729579012526912_9117614562084034032_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności