Szanowni Czytelnicy z Radzicza i okolic! W dniach 27 III - 02IV filia biblioteczna w Radziczu będzie nieczynna! Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy po świętach! Wesołego Alleluja!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!