Logo GBP w Sadkach

WAKACYJNA POLECAJKA - RECENCJA 1/2024 - Agnieszka Lingas-Łoniewska "Wszystko wina kota"

Ocena 0/5

Niezwykle ciepła i wciągająca historia czterech przyjaciółek, których perypetie miłosne wciągają niemiłosiernie. Już dawno nie zdarzało mi się zawalać nocy i spędzać ich na czytaniu - a tu taka niespodzianka, że jednak jeszcze potrafię zapomnieć o całym realnym świecie...

A to wszystko dzięki niesamowitemu stylowi Pani Agnieszki, który pokochałam przede wszystkim za tak nie często spotykaną umiejętność łączenia komizmu słownego i komizmu sytuacyjnego, dzięki której można się uśmiać do łez przy każdej książce autorki. A co oprócz komizmu...? Na pewno zaskakująca fabuła, która w głównej mierze polega na wikłaniu w tajemniczo-niespodziewany czasami sposób losów bohaterów, ale mimo to wcale nie jest tak przewidywalna jakby się niektórym mogło wydawać.

Porównując z innymi przeczytanymi już przeze mnie książkami Pani Agnieszki, "Wszystko wina kota" ma zdecydowanie mniej scen erotycznych i przyznam szczerze, że trochę mi tu tego brakowało...Ale nie zmienia to faktu, iż czyta się jednym tchem. Polecam każdemu, kto szuka lekkiej i wciągającej lektury o miłości dla odprężenia. Pozycja idealna na obecnie trwający sezon wakacyjny 

Książka dostępna oczywiście w naszej bibliotece oraz w Filii Bibliotecznej w Dębowie. ZAPRASZAMY !

Materiał: Anna Maria Leppert

Galeria zdjęć

20240712_104402
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności