Logo GBP w Sadkach

Walentynkowy wyjazd do Bydgoszczy

Ocena 0/5

Walentynkowy wyjazd do Bydgoszczy  
    Dnia 14 lutego z okazji Walentynek Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach zorganizowała dla naszych czytelników wyjazd do kina Helios w Bydgoszczy na film "Dalej jazda 2".
 Józiek i Ela, czyli stare dobre małżeństwo, powracają w drugiej części "Dalej jazda" aby… wziąć ślub! Przygotowania do uroczystości przeradzają się w serię zabawnych i zaskakujących wydarzeń - od zaginionej panny młodej, wzruszającej podróży w rodzinne strony, aż po spotkanie, dzięki któremu Antoni ma szansę na miłość życia. W tle Andrzej próbuje ratować swoje małżeństwo z Basią, a Sebastian stara się oświadczyć Justynie. Cała historia prowadzi do wzruszającego finału, w którym miłość, rodzina i przyjaźń okazują się ważniejsze, niż wszystkie przeciwności.
 Film wszystkim bardzo się podobał. Zabawne momenty przeplatały się z tymi refleksyjnymi. Były momenty śmiechu i wzruszeń. Nasi czytelnicy zgodnie stwierdzili, że film ten jest godny polecenia. Po seansie mieliśmy czas wolny, który każdy mógł wykorzystać na kawę i rozmowie o seansie.
Dziękujemy za uczestnictwo w wyjeździe i już dziś zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia, które zorganizuje GBP w Sadkach.  
Materiał: Aneta Rózga-Miniszewska

Galeria zdjęć

634836276_1327875442697263_4981047157003688264_n 634945344_1327875519363922_3368636695709524834_n 635071063_1327875586030582_51122706310461565_n 636662044_1327875806030560_4502001463324716147_n 636704078_1327875632697244_5597556795610148204_n 638408710_1327875712697236_794213682852170578_n 638445860_1327875136030627_31768138870640737_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności