Logo GBP w Sadkach

Warsztaty dla dorosłych!

Ocena 0/5

W dniu wczorajszym odbyły się drugie z kolei warsztaty z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Tematem, podobnie jak poprzednio był pejzaż na płótnie, do którego użyliśmy farb akrylowych.

W czytelni GBP w Sadkach spotkaliśmy się o godzinie 16:30, by w sporym gronie zacząć przygodę ze sztuką.

Grupa pracowała w wielkim skupienia  a atmosfera były przyjazna i wesoła. Krok po kroku pracowaliśmy nad kolejnymi etapami, używając coraz ciemniejszych kolorów.

Wszystkie odcienie powstały tylko z trzech kolorów tj. niebieskiego, żółtego i czerwonego. Każdy uczestnik na swojej palecie uzyskał inny kolor, co dało ciekawy efekt końcowy.

Uczestnicy stworzyli piękne prace, które zabrali ze sobą do domów. Każda, choć podobna miała swój niepowtarzalny styl i klimat.

Warsztaty były okazją do rozmów i dzielenia się artystycznymi wizjami. Takie spotkania nie tylko rozwijają nasze zdolności artystyczne, ale również wzmacniają więzi społeczne i pozwalają lepiej się poznać.

Wszystkie chętne osoby dorosłe, chcące spróbować swoich sił zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 06. maja.

Do zobaczenia!

 

Galeria zdjęć

sa1 sa10 sa11 sa12 sa2 sa3 sa4 sa5 sa6 sa7 sa8 sa9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności