Logo GBP w Sadkach

WIOSENNE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU W BNINIE

Ocena 0/5

W piątek, 28 marca 2025 r. jedna z bibliotekarek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach odwiedziła oddział przedszkolny Przedszkola Gminy Sadki „Dobre Ludki” w Bninie. Tematem spotkania była oczywiście wiosna.


W pierwszej części zajęć, dzieci wysłuchały specjalnego listu od Pani Wiosny, który stał się pretekstem do burzliwej dyskusji o jej oznakach i upodobaniach przedszkolaków. Zapoznaliśmy się również z wierszem Jana Brzechwy „Wiosenne porządki”, rozwiązywaliśmy wiosenne zagadki oraz zatańczyliśmy wiosenny taniec motyli.


Ostatnim etapem zajęć było wykonanie pracy plastycznej – wiosennego kwiatka. Do jego wykonania dzieci miały do dyspozycji rolki po papierze toaletowym, kolorową krepę oraz druciki. Wszyscy wykazali się wielkim zapałem i niezwykłą pomysłowością.


Bardzo serdecznie dziękujemy oddziałowi przedszkolnemu w Bninie za jak zawsze ciepłe przyjęcie i dobre słowo.


Materiał: Anna Maria Leppert

Galeria zdjęć

DSC05489 DSC05491 DSC05494 DSC05500 DSC05516 DSC05523 DSC05537 DSC05543 DSC05545 DSC05552 DSC05557
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności