Logo GBP w Sadkach

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Ocena 0/5

Dnia 8 listopada mieliśmy przyjemność gościć grupę sześciolatków z Przedszkola Gminy Sadki "Dobre Ludki". Przybyłe na spotkanie dzieci zgłębiły tajemnice funkcjonowania biblioteki oraz wysłuchały prezentacji przygotowanej przez Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach-Joannę Brzozowską. Dzięki temu odkryły z jakich pomieszczeń składa się biblioteka, co to jest katalog i w jaki sposób posegregowane są książki na półkach bibliotecznych. Przedszkolaki usłyszały również o prowadzonej przez sadkowską bibliotekę akcji „Mała książka-wielki człowiek”, która zachęca najmłodszych do zostania naszym czytelnikiem. Z racji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości, nasi mali goście wysłuchali opowiadania o założeniu Gniezna oraz informacji o marszałku Józefie Piłsudskim, naszym bohaterze narodowym. W drugiej części zajęć wspólnie tworzyliśmy flagi Polski metodą wydzierania z papieru.   Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że zarówno na kolejnych zajęciach przedszkolnych, czy też jako nasi czytelnicy już niedługo po raz kolejny odwiedzicie mury naszej biblioteki.
Tekst: Aneta Rózga-Miniszewska

Galeria zdjęć

397550715_728960985922048_2548498223679518290_n 397557004_728961135922033_126719870241860663_n 397557496_728960909255389_1571433394232773299_n 397569290_728961299255350_6042624172259706251_n 397569463_728961032588710_822893549733459441_n 397571458_728961775921969_77178299551190821_n 397574806_728960832588730_8866404008850027930_n 397575359_728961449255335_7338843527939605273_n 397576963_728961405922006_4533135602292767612_n 397588027_728961805921966_3780529051750412719_n 397612545_728961922588621_9159828164279786_n 397750536_728961735921973_3665517864693135754_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności