Logo GBP w Sadkach

Wyjazd do kina i na kręgla.

Ocena 0/5
14 października Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach dzięki współpracy ze Szkołą Podstawową im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach zorganizowała wyjazd dla dzieci.
Tego dnia najpierw udaliśmy się do kręgielni. Uczestnicy świetnie się bawili podczas wspólnej gry. Nie każdy okazał się ekspertem w tej dziedzinie, za to wszyscy schodzili z torów z uśmiechem na ustach. Z pewnością jeszcze tu wrócimy.
Po odrobinie sportu przyszedł czas na relaks w kinie. Podczas seansu dzieci w skupieniu oglądały film.
Wspolna podróż autobusem była idealnym pretekstem zarówno do zagłębienia się w ciekawą lekturę jak i do wesołych rozmów.
Autor: Monika Mitek.

Galeria zdjęć

310844824_8601389396539636_3840153601936218152_n 310957403_8601389593206283_97588472234580805_n 312239314_8601389836539592_5975221199449460370_n 312263025_8601389166539659_3336686606156396190_n 312345817_8601390039872905_5206735445110583935_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności