Logo GBP w Sadkach

Wyjazd do kina na "Święto ognia"

Ocena 0/5

Wyjazd do kina na "Święto ognia".
Dnia 13 października Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach zorganizowała wyjazd do Multikina w Bydgoszczy na seans filmowy. Pomimo iż był to piątek 13-tego to wycieczka udała się znakomicie. Film "Święto Ognia" w reżyserii Kingi Dębskiej został nakręcony na podstawie książki Jakuba Małeckiego o tym samym tytule. Historia dwudziestoletniej Anastazji z porażeniem mózgowym , jej siostry Łucji, która pragnie zostać solistką baletową oraz ich taty ,który sam opiekuje się niepełnosprawną córką, wzrusza i zmusza do refleksji. Natomiast postać Józefiny ,w tej roli rewelacyjna Kinga Preis, bawi i zaraża optymizmem . Wszyscy uczestnicy wycieczki stwierdzili , że była to bardzo udana adaptacja powieści .Widzowie wychodzący z sali byli pełni przemyśleń nad meandrami życia. Wyjazd zorganizowany został przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Kreatywni dla Dębowa i okolic". Zadanie dofinansowane zostało ze środków Gminy Sadki.

Galeria zdjęć

391579542_715039753980838_5962341567909013629_n 391588238_715039840647496_8824920288084372777_n 391592252_715039767314170_3457195602053580885_n 391594382_715039750647505_2922396042346011937_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności