Logo GBP w Sadkach

Wyjazd do kina na "Zołzę"

Ocena 0/5
"Zołza" - o tym co w życiu jest najważniejsze.
Dzisiaj mieszkańcy Sadek i okolic mieli przyjemność obejrzeć film "Zołza". Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kreatywni dla Dębowa i okolic oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Sadkach.
Nie chcemy zdradzać szczegółów fabuły, ale wszystkim szczerze polecamy ten film. Pokazuje on jak łatwo i chętnie ulegamy pogoni za sukcesem. Niejednokrotnie zapominając o tym co najważniejsze. Może czasem warto zwolnić, przytulić najbliższych i po prostu: cieszyć się tym co mamy?...
Już czekamy na kolejny wyjazd.
Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kreatywni dla Dębowa i okolic w ramach projektu Książkomaniacy II, który został sfinansowany ze środków z budżetu Gminy Sadki.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności